Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

raid ve heroic için rogue zorunlulukları, tavsiyeleri vs..

2 posters

raid ve heroic için rogue zorunlulukları, tavsiyeleri vs.. Empty raid ve heroic için rogue zorunlulukları, tavsiyeleri vs..

Mesaj  Laudaville Perş. Mart 27, 2008 12:54 pm

selamlar herkese,

daha yeni katıldım guild e, genelde pvp yapıyorum ama raid lere ve heroic lere katılmak istyorum. Baktım foruma bunla ilgili bi açıklama var mı diye ama göremedim. Açıkçası pek bilgim yok pve konusunda o yüzden biraz tavsiye istyorum combat talent ıyla oynadığımı düşünürsek ne kadar hit rating, crit chance, attack power ve hp yapsam raid ve hc lerde başarılı olabilirim, şimdiden teşekkürler..
Laudaville
Laudaville
Honored
Honored

Class : rogue
Talent : subtlety
Irk : undead
Raid Puanı :
raid ve heroic için rogue zorunlulukları, tavsiyeleri vs.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100raid ve heroic için rogue zorunlulukları, tavsiyeleri vs.. Right_bar_bleue

raid ve heroic için rogue zorunlulukları, tavsiyeleri vs.. Empty Geri: raid ve heroic için rogue zorunlulukları, tavsiyeleri vs..

Mesaj  katil Perş. Mart 27, 2008 2:30 pm

hp ile pek isim yok zaten dmg almaman lazım bunun azı cogu yok dmg aldınmı yatarsın ap ile criti dengeli gotur ama karazhana girmeden once 160 civarı hit rating kasman ii olur daha sonra 200 kusurlere cekersin karazhan droplarıyla raid oncesi arena itemleri ve pve den hiti yuksek itemler toplarsan is gorur
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
raid ve heroic için rogue zorunlulukları, tavsiyeleri vs.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100raid ve heroic için rogue zorunlulukları, tavsiyeleri vs.. Right_bar_bleue

- Similar topics