Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan.

4 posters

DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Empty DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan.

Mesaj  Misafir Cuma Nis. 11, 2008 4:13 pm

DKP'lerle ilgili kafanıza takılan bir sorun olursa, bir şikayetiniz olursa buradan bildirebilirsiniz.

Misafir
Misafir

DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Empty Geri: DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan.

Mesaj  SpellJack Çarş. Nis. 23, 2008 1:36 am

DKP sisteminden EPGP sistemine geçtiğimize göre bu bölümü EPGP olarak değiştirsek? Tabii eğer geçiş tam olarak gerçekleştiyse.
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Class : Mage
Talent : Fire
Irk : Blood Elf
Raid Puanı :
DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Right_bar_bleue

DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Empty Geri: DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan.

Mesaj  Zodoroth Çarş. Nis. 23, 2008 1:22 pm

spell epgp addonunu indirdiysen, net bir şekilde geçtiğimiz gözüküyor.kimin ne kadar puanı var veya aldığı itemler kaç puan etmiş toplam görebiliyorum ben mesela

başlığa bi edit lazım gerçi epgp ile ilgili başka bir konu başlığı var:D

Zodoroth
Honored
Honored

Class : Shaman
Talent : 41/0/20-ele/resto.
Irk : Troll
Raid Puanı :
DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Right_bar_bleue

Mesaj  SpellJack Çarş. Nis. 23, 2008 2:23 pm

herkeste add-on olabilir fakat önemli olan raid liderlerinin ne diyeceği Smile Add-on'a sahip olmak tam anlamıyla geçtiğimizi göstermez sende bilirsinki Smile
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Class : Mage
Talent : Fire
Irk : Blood Elf
Raid Puanı :
DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Right_bar_bleue

Mesaj  Zodoroth Çarş. Nis. 23, 2008 2:35 pm

SpellJack demiş ki:herkeste add-on olabilir fakat önemli olan raid liderlerinin ne diyeceği Smile Add-on'a sahip olmak tam anlamıyla geçtiğimizi göstermez sende bilirsinki Smile

o gün lüthien açıklarken sen online deildin sanırım.bundan sonra bunu uygulayacağımızı söylemişti kendisi net bir şekilde Smile ona istinaden net şekilde konuştum ben de:)

Zodoroth
Honored
Honored

Class : Shaman
Talent : 41/0/20-ele/resto.
Irk : Troll
Raid Puanı :
DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DKP'lerle ilgili her türlü şikayet buradan. Right_bar_bleue

Mesaj  yupa Çarş. Nis. 23, 2008 3:06 pm

geyiksiz olmas dimi heryerde geyik Very Happy:D:D
yupa
yupa
Class Lider
Class Lider

Class : war
Talent : prot/furry
Irk : greenpower
Raid Puanı :

Mesaj  katil Perş. Nis. 24, 2008 12:55 am

yupa demiş ki:geyiksiz olmas dimi heryerde geyik Very Happy:D:D

vodofonun geyik kampanyasını senmi yurutuyon yoksa Razz
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :

- Similar topics