Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herhangi bir yardım istemeden önce MUTLAKA okuyun!

Herhangi bir yardım istemeden önce MUTLAKA okuyun! Empty Herhangi bir yardım istemeden önce MUTLAKA okuyun!

Mesaj  SpellJack C.tesi Nis. 26, 2008 6:32 am

1. Bu bölüm, guild içi yardımlaşmayı sağlamak için yardıma ihtiyacınız olan quest'lerde, instance'larda gerekli olan yardımı alabilmeniz için açılmıştır. Bu amacın dışında Topic açılması, mesaj yazılması yasaktır.

2. Guild kurallarında da geçtiği üzere "boost" olarak tabir edilen instance yardımları yasaktır. Sadece 70 level guild üyeleri heroic instance yardımı hakkında topic açabilir.

3. Açtığınız topic'lerde hangi konuda ne şekilde yardım istediğinizi açıkça belirtmek zorunludur. Eksik bilgi içeren yardım başlıkları, bölüm yöneticisinin ve guild yönetiminin yetkisi dahilinde silinir ya da uyarılır.

4. Açtığınız yardım başlıklarını takip etmek, düzenlemek ve uygun zamanda grubu bir araya getirmek yardım isteyen guild üyesinin sorumluluğundadır. 15 gün içinde sonuca ulaşmayan yardım başlıkları silinecektir.

5. Kurallara uymayan guild üyeleri, Class Liderlerine ve guild yönetimine bildirilecektir.

Bu kurallar, Bölüm yöneticisi ve guild yetkililerince sorgusuz ve sualsiz değiştirilebilir. Değişiklikleri takip etmek, guild üyelerinin sorumluluğundadır.
SpellJack
SpellJack
Class Lider
Class Lider

Class : Mage
Talent : Fire
Irk : Blood Elf
Raid Puanı :
Herhangi bir yardım istemeden önce MUTLAKA okuyun! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Herhangi bir yardım istemeden önce MUTLAKA okuyun! Right_bar_bleue

- Similar topics