Lahmacun WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur.

+6
makinist
Nightstab
Qorel
xexxay
katil
Ausar
10 posters

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur.

Mesaj  Ausar Paz Şub. 24, 2008 8:40 am

yazan katil (konu ustte dursun diye ausarın yazısını asagı kaydırıp bunu yukarda tututum)
Raidlere bende katılmak istiyorum diyorsanız aşağıya yazdığım örnege uygun bi şekilde doldurnuz lütfen.
class liderlik isini ben yurutucem benden daha tecrubeli bu isi yapmak isteyen arkadaslar edindigimiz zaman devredicem ingilizce bilmemem ve sadece turkce forumlar ve kendi deneyimlerimle edindigim bilgilerimle bu işi yapmaya calıstıgımdan dolayı hatalarım veya kusurlarım olabilir hatalı bilgilendirme gordugunuzde duzeltmenizi rica ediyorum rogue konusnda bilgiye ulasmak zor forumlarda her kafadan ayrı ses cıkıyor ben bunlardan en mantıklı ve tutarlı buldugum bilgileri sizlerle paylasmaya ve yonlendirmeye calısıcam sülçi lisan edersem affola amacım kimseyi kırmak uzmek degildir fakat su bir gercektir ki wow dunyasındaki turklerin %70 i raid yapamamaktadır bunun sebepleri konusuna girersem bu forumdaki yazıların toplamı kadar yazı cıkar ortaya daha once genele yazdıgım yazıları okursanız az cok fikir edinebilrisiniz guildi bu noktaya getirene kadar cok sıkıntılar cektik cektigimiz sıkıntılar sonrasında tecrubeler edindik ve her edindigim tecrube icin en az 1 yazım bulunmaktadır raidin wow dunyasındaki yerini kavramanız sorunları asmamızda cok yardımcı olacaktır aramıza yeni katılıp oyun tecruebsi az olan arkadaslar birden bire kendilerini raidn icinde bulduklarından durumun vehametini kavramakta zorluk cekebilirler ama sunu ustune basa basa tekrar soyluyorum raid olayları wow dunyası icin sıradan olaylar degildir ozel durumlardır sıradan wow oyuncuları icin icat edilmemistir wow ikiye ayıracak olursak soyle bir ayrıma gidebiliriz raidler ve raid dısı faliyetler raidler baslı basına, raid dısı faliyetlerin tamamından daha zor karmasık ve daha fazla emek caba isteyen olaylardır. lutfen bunun farkında olarak taleplerinizi ve yorumalrınızı makul olculerde daha onceki yasanmıslıklarıda dikkate alarak kimseye zarar vermeden, bizlerinde birer insan oldugunu ve bu ortamı sizlerede bizlere de gusel kılmak icin cok caba harcadıgımızı unutmadan yapınız bize yardımcı olmak icin soylevlerimizi dikkate alınız

yaptıgım editlerden dolayı bana kırılacak gucenecek arkadaslar olursa gucenmek icin harcayacakları zamanı editin geregini yapmakla harcarlarsa hem bizim hem duzenimizin hemde kendileri icin faydasını goruceklerdir.

herkesin editini farklı farklı zamanlarda yazdıgım icin farklı farklı cumlerler cıkıyor oraya ama aynı anlamda ona boyle yazdın ama benim statlarımda ondan cok farklı degil ban niye boyle yazdın demeyin arkadaslar statları birbirine yakın olan arkadasların altında yazanlar digerleri icnde gecerlidir herkese tek tip yazı yazmayı dusunmuyorum

gearımı gelistiriken hangi yolu izlemeliyim
yeni 70 olmus biri icin ilk yapılacak is pvp den isine yarıcak itemleri edinme ve dungeonlardan hit raiting veren itemleri edinmektir sonraki asamada pvp yi bırakın arenaya silahlar icin her hafta duzenli girip heroic dungeonları sakın kacırmayın guildden heroic dungeon cıksın diye beklemeyin lfg kullanarak mumkun oldugunca cok heroice girin (heroic droplarından ziyade badge le verilen itemelri hedefleyin) ve karazhana her hafta yazılmaya ozen gosterin hem badge icin hemde droplar icin. cok pahalı enchl veya gemleri ustunuzdeki dandik itemlerle mundar etmeyin bir itemi en az 1 ay veya ustunde kullanacagınız hesap ediyorsanız yaptırın

raid puanı kısmını raid liderine fikir vermesini amaclayarak kullanıcam unutmayınki ben aritmetik hesaplar yapan bir bilgisayar degilim raid puanını 100 uzerinden dpsniz agırlıklı olmak uzre talentinizden cabuk ogrenme uyumlu oynama raide wipe sebebii olma raide gec kalma vs gibi seyleri goz onunde bulundurarak vericem ornegin raid esnasında 700 dps ye ulasan arkadas ortalama 70 raid puan alıcaktır tabi diger durumlar bu raid puanı dusurup yukseltebilecektir o yuzden herkese adaletli veya esit favranma konusunda zaafiyet olusabilir bu puanlama sistemi raide giremez anlamına gelmez ama zor raidlerde puanı daha yuksek kişilerin veya guclu bir setupla durumu iyi olmayan kişileri araya sıkıstırabilmesi icin faydalı olabilecegini dusunuyorum raid puanı guncellemerini raidden sonra istatistikelre bakarak yapıcam uygulama itahmin ettigim gibi faydalı olmazsa ilerde iptal edebilirim

Ausar
Class Lider
Class Lider

Class : rogue
Talent : dagger combat build (pve)
Irk : undead
Raid Puanı :
Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Right_bar_bleue

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty Geri: Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur.

Mesaj  katil Paz Şub. 24, 2008 5:12 pm

1)Talent durumu (hemo build 21/0/40 )

2)Attack Power (bufsuz) = 1737

3)hit rating = 223

4)crit chance = 30.14

5)expertise = 15

6)zaman kısıtlamalarınız varsa belitriniz = var

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Katil

grull karazhan ve zul aman a uygun

En son katil tarafından Çarş. Nis. 23, 2008 12:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Class : Rogue
Talent : pve hemo
Irk : Undead
Raid Puanı :
Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Right_bar_bleue

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty Karakter özellikleri

Mesaj  xexxay Cuma Şub. 29, 2008 10:14 am

Xexxay - Undead Rogue

1)Talent durumu (15/41/5 ) Combat-Dagger

2)Hp = 8354

3)Attack Power (bufsuz) = 1628

4)hit rating = 239
5)crit chance = 29.41

6)Hafta için çarşamba hariç ortalama 21.00 dan sonra haftasonu 19.00 dan sonra online ın gündüz de 12.00 ve 16.00 arası bazen online olabilirim

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=xexxay

zul aman grull ve karazhana uygun

En son xexxay tarafından Perş. Nis. 24, 2008 4:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
xexxay
xexxay
Honored
Honored

Talent : PVE Combat Dagger
Raid Puanı :
Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Right_bar_bleue

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty Geri: Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur.

Mesaj  Qorel Çarş. Mart 26, 2008 9:36 pm

Qorel - Undead Rogue

1)Talent durumu (19/42/0) Mace.
2)Hp = 9154
3)Attack Power (bufsuz) = 1315
4)hit rating = 82
5)crit chance = 25.84%
6)Haftaiçi ikinci öğretim olduğum için 17:00-21:00 arası okuldayım. Onun harici full online.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Qorel

karazhana uygundur

En son Qorel tarafından C.tesi Nis. 12, 2008 9:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Qorel
Honored
Honored

Talent : Combat-Mace
Raid Puanı :

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty Nightstab özellikler

Mesaj  Nightstab Paz Mart 30, 2008 8:22 am

Talent = 15 / 41 / 5 (Dagger)
HP = 9874
AP = 1552
Critt = 29.38%
Hit rai = 197

Cuma aksam gec ve pazar gunku raidler uygun.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Nightstab

grull ve karazhan icin uygun hp yuksek gibi geldi bana, hp yi hic dikkate alma item secerken

Nightstab
Honored
Honored

Talent : Combat (Dagger)
Raid Puanı :

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty Makinist Özellikler

Mesaj  makinist Salı Nis. 01, 2008 3:25 am

Makinist-Undead Rogue

1-) Talent Durumu (15/41/5) dagger

2-)Hp=8504

3-)AP=1543

4-)Hit rating=237

5-)crit chance=% 28.36

6-)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Makinist

grull ve karazhana uygun

En son makinist tarafından Cuma Nis. 25, 2008 5:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi

makinist
Honored
Honored

Talent : Combat
Raid Puanı :

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty FeelSoGood

Mesaj  feelsogood Çarş. Nis. 09, 2008 2:06 pm

hp=7894
talent=32/29/0
ap=1437
hit=96
Crit=26,30

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=FeelSoGood

(edit katil) hit rating konusnda cok kotu durumdasın tam sınırdasın skillerin miss gecmez ama beyaz dmglerin cok miss gecicektir karazhana uygundur talentine baktımda simdi pek mantıklı bir talent gibi gelmedi bana bu talenti ne icin yaptın pvp mi raid mi farm icinmi cok kotu bir talent olmus bence
feelsogood
feelsogood
Honored
Honored

Raid Puanı :

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty Laudaville

Mesaj  Laudaville Cuma Nis. 11, 2008 11:33 am

hp : 7584
talent : 18/0/43
ap : 1476
hit rating : 159
crit chance : 24.74

armory link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Laudaville

zaman kısıtlması : kesin bşe söyliyemiyorum, okulun yoğunluğuna bağlı

karazhana girebilirisin

En son katil tarafından Paz Nis. 20, 2008 5:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : özelliklerin değişmesi)
Laudaville
Laudaville
Honored
Honored

Talent : subtlety
Irk : undead
Raid Puanı :

Mesaj  katil C.tesi Nis. 12, 2008 8:55 am

ausarın durmu
1)Talent durumu (dager combat build 15/41/5 )

2)Attack Power (bufsuz) = 1687

3)hit rating = 253

4)crit chance = 28.42%

5)zaman kısıtlamalarınız varsa belitriniz = hafta içleri 18:00 a kadar gelemem. gibi

(duzenleyen katil) 25 man uygun
katil
katil
Yönetim
Yönetim

Talent : pve hemo
Raid Puanı :
Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Right_bar_bleue

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty Karalter Özellikleri

Mesaj  Kunde Paz Nis. 20, 2008 7:42 am

Kundepope -UD rogue
Talent - (20/41/0) combat dagger
AP-1118
Hit Rating-98
crit chance-29.62%
cuma cumartesi pazar uygun değilim hafta içi 20-00 arası uygun
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered Halls&n=Kundepope

talentin yanlıs bs 0 criti vermemissin ve bir elinde dager bir elinde sword gorunuyo dager icin crite verdigin talentten sword faydalanamaz o crit sadce main handına calısyo su anda karazhana uygun

Kunde
Honored
Honored

Talent : combat dagger
Raid Puanı :

Raidlere katılmak isteyen rogueların dikkatine ! zorunludur. Empty KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Mesaj  Shonatein Perş. Nis. 24, 2008 2:24 am

1)Talent durumu (asassin combat 19/42/00 )

2)Attack Power (bufsuz) = 1789

3)hit rating = 299

4)crit chance = 22.62

5)expertise = 10

6)zaman kısıtlamalarınız varsa belitriniz = var saat 24:00

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Shonatein

karazhan grull uygun

Shonatein
Honored
Honored

Talent : Combat
Raid Puanı :

- Similar topics